Meist

Kõik, mis toimub inimese sees, nii füüsilises kui vaimses kehas, on mind huvitanud juba väga pikka aega. Kõrgema hariduse sain ma laste õpetamise alal. Kui tundsin, et elus on vaja muudatusi teha, jõudsin massaaži juurde. Alates 2013 aastast on minu elu tihedalt seotud inimeste kehadega: läksin Eesti Massaaži- ja Teraapiakooli õppima, omandasin massööri eriala, sain kätte kutsetunnistuse. Sellest alates olen püüdnud panna inimesi oma kehades ennast mugavamalt tundma. Mõnikord piisab vaid füüsilisest panusest, teinekord on kliendil vaja ennast lisaks vaimselt lahti harutada (ka selles olen saanud abiks olla). Naudin oma tööd ja klientuur on mul üsna püsiv.

Lisaks erinevatele täiendkoolitustele olen aastajagu saanud õppida ka osteopaatiat, mis on mind õpetanud inimese keha terviklikumalt nägema. Olen täisealiseks kasvatanud kolm vahvat last, kellest ühel on Downi sündroom ja teised muidu toredad. Seega kõikvõimalikud erisused inimeste eludes on minu jaoks rikastav kogemus.

Oma keha reaktsioone märgates ja tundes saame palju enda tervise jaoks ära teha. Massaaž on selle juures suuresti abiks!

Massaažidel on mul sageli kaaslaseks keskmist kasvu karvane assistent Ott, kelle ülesanne on reeglina nähtamatuks jääda ja oma päeva magamisega sisustada. Kuid vajadusel on ta enne või pärast massaaži koerast rõõmu tundva kliendi jaoks olemas ning lubab lahkelt ennast silitada või sügada, vaatab targa näoga otsa ja kuulab keskendunult :).